Digitalb Fillestare S

890.00L8,900.00L

 • 1 Kanal filmash i DigitAlb
 • 1 Kanal femijesh I DigitAlb
 • Kanali T HD I DigitAlb
 • 2 Kanale Serialesh te DigitAlb
 • 1 Kanal dokumentaresh I DigitAlb
 • Kanale muzikore
 • Kanale Lajmesh dhe gjeneraliste
 • Kanale te huaja
Clear
Category:

Pershkrimi i produktit

PAKETAT DIGITALB S

X
0
  0
  POROSIA JUAJ
  Nuk keni zgjedhur asnje produktShiko produktet

  Your Shopping cart

  Close