RRJET I SIGURTE
DERI 1 GBPS
CILESI E LARTE
PA LIMIT

Lajme, Filma, Seriale, Programe per femije, Muzike, Dokumentar, Sport etj...

Paketa televizive qe ju ofrojne programet me cilesore.

Paketat & Ofertat

Digitalb + Internet

Internet Fiber

Tring + Internet

RRJET
I QENDRUESHEM
PA LIMIT
KONSUMI
CMIM
I ULET
SHPEJTESI
E LARTE

Internet duke filluar nga 700 L/Muaj

Pse duhet te zgjidhni KL-ED?

Telefono +355 52 5000 50
ose +355 69 522 3636
dhe komuniko me agjentet e shitjeve
24/7 Support
Live Chat
X
0
    0
    POROSIA JUAJ
    Nuk keni zgjedhur asnje produktShiko produktet

    Your Shopping cart

    Close