HOTELI JUAJ me KL-ED FIBER

Sherbim TV, pa dekoder

Lajme, Filma, Seriale, Programe per femije, Muzike, Dokumentar, Champions League

Sherbim Internet

Sherbim i dedikuar me shpejtesi deri 1 Gbps simetrike dhe pa limit

Sherbime IT

Projektojme dhe konfigurojme rrjetin tuaj duke ju ofruar zgjidhet me inovative

Asistence Teknike

Suport teknik 24/7

EKSPERIENCA jonë, SUKSESI juaj.

Pyetjet me te shpeshta

Aktualisht ofrojme sherbim ne keto qytete dhe zona:

Qytetet: Durres dhe Kavaje
Zonat: Golem, Qerret, Mali Robit, Shkembi Kavajes, Spitalle, Kenete, Shkozet, Plazh, Arapaj

KL-ED Hotel eshte nje sherbim qe ofrohet per
Resort, Hotel, Villa, Rezidence, Apartments

KL-ED Fiber ofron sherbim TV & Internet, por ju mund te zgjidhni qofte edhe vetem nje nga keto sherbime.

I BESOJNË CILËSISË SË SHËRBIMEVE TË KL-ED FIBER

PËRMIRËSONI EKSPERIENCËN E KLIENTËVE TUAJ!

X
0
    0
    POROSIA JUAJ
    Nuk keni zgjedhur asnje produktShiko produktet

    Your Shopping cart

    Close